MÖBLER / Bord / Lampbord 5842511

nr 584 2511

Lampbord

1 par, längd: 44, djup: 44, höjd: 54

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 25 maj 2009
kl 19:12:42