MÖBLER / Bord / Lampbord 5842511
nr 584 2511
Lampbord
1 par, längd: 44, djup: 44, höjd: 54
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 maj 2009
kl 19:12:42
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr